Milky Way Dolce Gusto 8 капсули

360 ден

Пијалок со мек и нежен вкус кој го буди вкусот на легендарниот Milky Way, необично задоволство.

Пакување: 8 компатибилни капсули за Dolce Gusto кафемати.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница