Bianchi Dolce Gusto Chocolate Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Состав: 100% Арабика.
Арома: карамела, чоколадо.
Земја на потекло: Бразил
16 капсули компатибилни со системот Dolce Gusto®

Достапно

Bianchi Dolce Gusto Chocolate Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Кошница