Ликер Baileys Original Irish Cream 0,7L

1,050 ден

Состав: ирско виски, млечен крем, чоколадо и арома на ванила.
Алкохол: 17%.
Енергетска вредност: 100 ml = 1315kj/314 kcal.
Зафатнина(во литри): 0,7Л.
Амбалажа: стакло без кутија.
Произведува: Р&А Бејли & Ко.
Земја на потекло: Ирска.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница