Bianchi Nespresso Caffè Arte HAZELNUT AROMA espresso 10 капсули

190 ден

Состав: 100% Арабика со природна арома на лешник.
Интензитет: 5 од 12
Капсулите се компатибилни за кафемати со Nespresso систем.
Пакување: 10 алуминиумски капсули за кафе.
Нето тежина: 55 гр., една капсула 5,5 гр.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница