Кафе еспресо мелено illy Decaffeinated 250 гр.

620 ден

Класичното печено кафе, без кофеин, има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница