Виски Johnnie Walker Double Black 0,7L + кутија

2,390 ден

Состав: алкохолен дестилат од житарици.
Алкохол: 40%.
Енергетска вредност: 100ml=919kj/222kcal.
Зафатнина(во литри): 0.7Л.
Амбалажа: стакло спакувано во кутија.
Произведува: Џон Волкер & Санс дестилерија.
Земја на потекло: Шкотска.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница