Вино Virgo Syrah 0,75L

460 ден

Богато и моќно црвено вино со полно тело. Темно виолетова боја, со ароми на црна слива, пита од боровинки, ноти на црн бибер и мајчина душица. Одлична рамнотежа и сложеност со елегантни танини и долг финиш.

Достапно

Вино Virgo Syrah 0,75L

460 ден

Кошница