Bianchi Dolce Gusto Crema Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Состав: 50% Арабика, 50% Робуста.

Арома: чоколадо, јаткасти плодови, карамела, земјени ноти.

Земји на потекло: Хондурас, Колумбија, Индија, Уганда

16 капсули компатибилни со системот Dolce Gusto®

Достапно

Bianchi Dolce Gusto Crema Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Кошница