Bianchi Dolce Gusto Fine Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Состав: 70% Арабика, 30% Робуста.

Арома: орев, чоколадо, цитрус.

Земји на потекло: Бразил, Колумбија, Индија

16 капсули компатибилни со системот Dolce Gusto®

Достапно

Bianchi Dolce Gusto Fine Aroma Espresso 16 капсули

260 ден

Кошница