Bianchi Dolce Gusto Forte Espresso 16 капсули

260 ден

Состав: 20% Арабика, 80% Робуста.

Арома: земјени ноти, чоколадо, карамела.

Земји на потекло: Колумбија, Индија

16 капсули компатибилни со системот Dolce Gusto®

Достапно

Bianchi Dolce Gusto Forte Espresso 16 капсули

260 ден

Кошница