Ликер Mozart Chocolate 1L

1,890 ден

Алкохол: 17%.
Зафатнина(во литри): 1Л.
Произведува: Моцарт дестилерија.
Земја на потекло: Австрија.

РАСПРОДАДЕНО

Кошница